Bilgi bankası
Bilgi Bankası
ERP 2.27.00.01 ARA SÜRÜMÜ
Gönderen Ceyda Celiloğlu on 09 February 2016 06:58 PM

Sayın İlgili,

 ERP ürünleri 2.27.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Önemli Uyarı :
Hazırlanan ara sürüm dosyaları sadece 2.27.00.00 sürüm dosyaları üzerine kopyalanmalıdır. Veritabanı güncelleme işlemine gerek yoktur.

2.27.00.01 Ara Sürüm İçeriği :

WINERP-43768 : Ticari Sistem Yönetiminden oluşturulan kasa virman fişi muhasebeleştirildikten sonra E-Defter oluşturmak istendiğinde "gl-cor:documentType eleman değerinin other olması" uyarısı alınıyordu, düzeltildi.

WINERP-43763 : Yevmiye madde numaralama yapıldıktan sonra kopyalanarak oluşturulan mahsup fişinde satır sıra no (GLOBLINENO ) alanı dolu geliyordu,düzeltildi.

WINERP-43762 : Yevmiye defterinde hesap kodları açıklamasının ve muhasebe fiş satır bilgilerinin listelenmesi sağlandı.

WINERP-43761 : E-Defter uygulamasında ara mali yıl kullanılan firmalarda yevmiye madde numaralandırma işlemi yapıldığında satır sıra no (GLOBLINENO ) alanına değer gelmesi sağlandı.

WINERP-43718 : Kullanıcı tanımlı fişler üzerinden oluşturulan muhasebe fişlerine ait e-defter alınmak istendiğinde "gl-cor:documentType eleman değerinin other olması" uyarısı alınıyordu, düzeltildi.

WINERP-43706 : Kasa Alınan ve Verilen Hizmet Faturası muhasebeleştirildikten sonra cari hesap silinerek yeniden muhasebeleştirildiğinde, mahsup fişinde önceki karşı hesap bilgilerinin güncellenmesi sağlandı.

WINERP-43700 : Fişlerde tutara göre eşleme parametresinin, Kasa ve Bankadan girilen işlemlerin muhasebeleştirmesi sırasında çalışması sağlanmıştır.

WINERP-43389 : Cari hesap browserında F9-Yaz (Mektup) grup şirketi ekranında cari hesapların bakiyesi olmasına rağmen "Raporlanacak Kayıt Bulunamadı" uyarısı alınıyordu, düzeltildi.

Saygılarımızla,
Logo Yazılım

(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
CAPTCHA Doğrulama 
 
Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için gereklidir.