RSS Beslemesi
Haberler
Sep
1
Gelir İdaresi Başkanlığı e-İrsaliye Şematron Güncellemesi Hakkında
Gönderen Mustafa Erhan on 01 September 2021 11:08 AM

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru kapsamında 1 Eylül 2021 tarihi itibariyle yayında olacak şekilde, e-İrsaliye için ek zorunluluklar getirildiğini ve bu zorunluluklara yönelik şematron paketinin yayımlandığını hatırlatmak isteriz.

e-İrsaliye için şematrona eklenecek olan ek zorunluluklara ulaşmak için tıklayınız.

e-İrsaliye UBL’ini kendi sistemlerinizde oluşturuyorsanız sistemlerinizdeki zorunlu alanları kontrol etmenizi ve ilgili alanlarda gerekli güncellemeleri yapmanızı tavsiye ederiz.

e-İrsaliye UBL’i eLogo tarafından oluşturuluyorsa; halihazırda UBL’e eklenmeyen bir zorunlu alan var ve eklenmesini talep ediyorsanız tarafımıza bilgi vermeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.  

eLogo Entegratörlük sistemlerine Web Servis üzerinden bağlantı sağlıyorsanız, test ve demo ortamlarımızda güncellenen şematron dosyasını kontrol edebilirsiniz. 

LogoConnect uygulaması kullanan müşterilerimizin bu değişiklikleri alabilmesi için LogoConnectSys üzerinden güncelleme sihirbazı çalıştırması yeterli olacaktır.

Yerel sunucu çözümümüzü kullanan müşterilerimiz linkte yer alan şematron dosyasını indirip, 1 Eylül 2021 tarihinde XSD klasörünün altına ekleyip kullanabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilgili duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Saygılarımızla

Pronic Yazılım


Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
CAPTCHA Doğrulama 
 
Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için gereklidir.